Hizmetler
Tıkanıklık Açma
Tıkanıklık Açma Sakarya'da tıkanıklık açtırmak için en doğru adres Emir Tesisat'tır.
 
tümü »
 
Su Sızıntısı ve Kaçağı
Su Sızıntısı ve Kaçağı Su kaçağı, su damlaması, su sızıntısı gibi sorunlar yaşıyorsanız Adapazarı'nda hizmet veren Emir Tesisat'a başvurun.
 
tümü »
 
 
Su Kaçağı Bulma
Su Kaçağı Bulma Evinizde ve iş yerlerinizde bulunduğunuz yerlerde su kaçağı mevcutsa dert etmeyin! Emir Tesisat işinde profesyonel ekibiyle son teknoloji olan su kaçağı tespit araçlarıylarıyla kaçağın bulunduğu alan tespit edilerek her yere zarar vermeden anında çözüm üretmektedir.
 
tümü »
 
Su Tesisatçısı
Su Tesisatçısı Su tesisatçısı mı arıyorsunuz? Hemen Emir Tesisatı arayın!
 
tümü »
 
 
Pimaş Açma
Pimaş Açma Emir Tesisat Sakarya'da pimaş tıkanıklığı açan firmalar arasında yer alarak deneyimli personelleriyle ve bilgisayar destekli cihazlarla pimaş tıkanıklığını açma konusunda kaliteli hizmeti vermektedir.
 
tümü »
 
Tıkalı Pimaş Açma
Tıkalı Pimaş Açma Tıkalı pimaşlarınızı açma konusunda 7/24 destek veren Emir Tesisat profesyonel kadrosuyla Sakarya'da hizmetinizde.
 
tümü »
 
 
Klozet Değiştirme
Klozet Değiştirme Mekanlarınızda bulunan klozetlerinizi herhangi sebepten dolayı değiştirmek istiyorsanız Emir tesisat Sakarya'da hizmetinizde! Klozetlerinizin değişim işlerinde tecrübeli bir tesisatçıdan yardım almalısınız aksi takdirde hem kendinzie, hemde eşyalarınıza zarar verebilirsiniz.
 
tümü »
 
Klozet Takma
Klozet Takma Emir Tesisat olarak Sakarya'da klozet takma ve diğer tüm tesisat işlerinizde 7/24 yanınızda olan firmamızdan, uygun fiyatlarla yanınızdadır.
 
tümü »
 
 
Üst Kattan Su Sızıntısı
Üst Kattan Su Sızıntısı Oturduğunuz dairenin üst kattından su sızıntısı sorunumu yaşıyorsunuz? Hemen Emir Tesisatı arayın! Emir Tesisat uzun yıllardır tesisat alanında müşterilerine güvenilir hizmeti vermektedir.
 
tümü »
 
Yer Süzgeci Tıkanıklığı Açma
Yer Süzgeci Tıkanıklığı Açma Banyonuzun yerlerinde bulunan suyun gitmesinin sağlayan delikler yer süzgeci olarak bilinmektedir.
 
tümü »
 
 
Atık Su Sızıntısı
Atık Su Sızıntısı Atık su kaçağı tespiti yapan Emir Tesisat size atık su sızıntısı konusunda en son teknolojileri sunarak problemi ortadan kaldırmaktadır.
 
tümü »
 
Kanal Görüntüleme
Kanal Görüntüleme Emir Tesisat olarak, her tip boruda kanal görüntüsü alabilen son teknoloji ürünlerle kanal görüntüleme araçlarımızla hizmet veriyoruz.
 
tümü »
 
 
Lavabo Açma
Lavabo Açma Lavabo tıkanıklığı açma tecrübe gerektiren önemli bir işlemdir. Lavabo tıkanıklığının birden fazla nedeni bulunmaktadır. Kameralı görüntüleme cihazı ile tıkalı olan bölgeler tespit edilerek o alanda lavabo açma işlemleri uygulanmaktadır.
 
tümü »
 
Kombi Montajı
Kombi Montajı Kombi Montajı yaptırmak istiyorsunuz ama kime yaptıracağınızı bilmiyorsanız sizi Emir Tesisat'a bekliyoruz!
 
tümü »
 
 
Tuvalet Açma
Tuvalet Açma Tuvalet giderinin içerisine kağıt ve atık atılması sebebiyle sıkça tıkanabilir. Tıkalı olan tuvalet giderleriniz Emir Tesisat ile kısa sürede açılımları yapılarak müşterilerini mağdur etmemektedir.
 
tümü »
 
Su Kaçağı
Su Kaçağı Su kaçağı, su damlaması, su sızıntısı gibi sorunlar bulunamadığı zaman insan hayatını ve psikolojisine zarar veren, yaşadığımız alanda...
 
tümü »
 
 
Gider Tıkanıklıkları
Gider Tıkanıklıkları Gider tıkanıklıkları günlük yaşantımızı en çok etkileyen sorunlardandır. Mutfak, banyo, wc'de kullandığımız kirli atıkların...
 
tümü »
 
Petek Temizleme
Petek Temizleme Genel olarak şebeke sularımızın kireçli olmasından ve radyatörlerimizin metal aksamlı olmasından kaynaklı olarak bu kireç ve sularımızdan...
 
tümü »
 
 
Kanal Açma
Kanal Açma Evlerimizde ve ofislerimizde kirli suyu tahliye eden borular gerek kullanım kaynaklı gerekse tesisat hatalarından dolayı sık sık tıkanır ve tıkanıklığın acil giderilmesi...
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB