Kanal Açma
Kanal Açma

Ev,bina,iş yeri,fabrika insaatlarında başlangıcından bitişine kadar bizleri çok zorlu zahmetli bir süreç bekler. Her şeye en ince ayrıntısına kadar dikkat ederiz ve dikkat etmeyede mecburuz. Kullanılan malzemenin kaliteli olması,insan yaşamını kolaylaştıran,konforlu olmasını sağlıyan bir proje olması, kapılar,pencereler,evimizin veya işyerimizin dekorasyonu en çok dikkat ettiğimiz konulardır. Uzun yıllardır tesisat işiyle uğraşan firmamız çalışanları olarak bizim gözlemlediğimiz en önemli konuların başında inşaat esnasında sıhhi tesisatın işini düzgün yapan usta ellerde olması herşeyden daha önemlidir.
Peki neden çok önemlidir sorusuna cevap verelim.
Evimizin veya iş yerimizin inşaatı bitti sevinçliyiz doğal olarak ve taşınmanın planı içerisindeyiz. Uzun zahmetli bir süreç bitmiş bir sürü borca girilmiş ama ortada bir eser var doğal olarak çok mutluyuz. Taşındık ve oturmaya başladık çok geçmeden lavabonun,tuvaletin tıkandığı, duştan suların geri bastığı sorunu ile karşılaşıyorsunuz ve birden kabus yaşıyorsunuz. Ve maalesef çalışmalarımıza ve tecrübelerimize dayanarak belirtmek isterim ki gider borularındaki problemlerin yüzde 70 i yeni binalarda çıkıyor. Temel atılırken gider borularına düzgün meyil verilmemesi, temel dolgusu esnasında gözle görülmediği veya dikkat edilmediği için boruların kırılması, gider borularının montajı sırasında düzgün birbirine geçirilmemesi gibi problemlerle sıkça karşılaşıyoruz.
Bu gibi sorunlarda sorun olan bölgeden endoskopik kameralarla gider borularınızı bağlı olduğu rögara kadar görüntülüyoruz. Her hangi bir meyil bozukluğu varsa,conta atığı,kırık veya çökme, tıkanıklık gibi problemleri video yada resim çekerek belgeliyoruz.
Problemli bölgeyi belirliyor kırık,çıkık,düzgün geçmeyen veya conta atığı olan bölgeyi nokta olarak belirliyor ve o bölgeden tamirimizi yapıyoruz.
Ve kanal görüntüleme sonucunda tıkanma varsa ıslak mendil,peçete veya daha başka yabancı cisimlerin atılması ile tıkanıklık belirlemişsek, tıkanıklık açma robotumuz la yabancı cisme göre uç takarak kırmadan,dökmeden, pisletmeden tıkanıklık probleminizi gideriyoruz.
Tıkanıklık açıldıktan sonra yine kamera ile borularınızın içini tekrar temiz olarak görüntülüyor suyun akışının sağlıklı olup olmadığını,meyil bozukluğu varmı yokmu,herhangi bir yerde kırık,çatlak,conta atığı varmı diye ev sahibi ile beraber kamerada görüyoruz.
Sizinde gerek inşaat esnasında gerekse uzun yıllardır kullanımdan kaynaklı bu tür sorunlarınız varsa acil müdahale ekibimizle 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Tuvalet Açma
- Kombi Montajı
- Lavabo Açma
- Kanal Görüntüleme
- Atık Su Sızıntısı
- Yer Süzgeci Tıkanıklığı Açma
- Üst Kattan Su Sızıntısı
- Klozet Takma
- Klozet Değiştirme
- Tıkalı Pimaş Açma
- Pimaş Açma
- Su Tesisatçısı
- Su Kaçağı Bulma
- Su Sızıntısı ve Kaçağı
- Tıkanıklık Açma
- Su Kaçağı
- Gider Tıkanıklıkları
- Petek Temizleme
 
 
Pro WEB